Kariera - Resident1

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź czy możesz z nami pracować

Doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych |

Opis stanowiska:

Preferujesz kontakty B2B ? My pracujemy z klientem biznesowym - firmami zainteresowanymi inwestowaniem w nieruchomości komercyjne.

  • Lubisz wyszukiwać nieruchomości, do których konkurencja nie ma dostępu?
  • Lubisz doradzać i pomagać? Domykać transakcje tam gdzie inni się poddają?
  • Chcesz pracować przy dużych projektach z poważnymi graczami rynku nieruchomości komercyjnych?

Kogo szukamy:

  • Partnerów z doświadczeniem i relacjami w branży.
  • Ludzi samodzielnych i odpowiedzialnych, wytrwałych w dążeniu do wyznaczanych sobie celów
  • Nawiązywanie nowych kontaktów i relacji to dla Ciebie chleb powszedni
  • Poszukujemy osób z wysoką kulturą osobistą i prezencją,
  • Pozytywne i ciekawe nastawienie do ludzi będzie kluczowe
  • Wiedza na temat rynku nieruchomości, znajomość pojęć związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej również
  • Umiejętność analizy potencjału nieruchomości

ZAPRASZAMY DO NAS – SPOTKAĆ SIĘ, POROZMAWIAĆ, POZNAĆ, ZAPYTAĆ

ul. Postępu 14, Warszawa, Tel: 22-299-62-62

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie cv z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego tylko ze zdjęciem na:

rekrutacja@resident1.pl

Jesteś zainteresowana/ny pracą u nas?

Skorzystaj z formularza.

Dostępne oferty