Kariera - Resident1

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tak może wyglądać Twój dzień w pracy,
kliknij w video, zobacz nasz film.

Agent nieruchomości B2B | Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Preferujesz kontakty B2B ? My pracujemy z klientem biznesowym - firmami zainteresowanymi wynajmem biur, lokali usługowych, magazynowych w Warszawie.

  • Jeśli lubisz robić zdjęcia - idealnie – będziesz fotografować nieruchomości – dostaniesz porządny sprzęt tj. lustrzankę cyfrową z obiektywem szerokokątnym,
  • Lubisz spotkania z klientami, udział w negocjacjach umów najmu? świetnie – to w naszej firmie chleb powszedni !
  • Lubisz doradzać i pomagać? Będziesz podpowiadać wybór nieruchomości oraz proponować pakiet rozwiązań pod indywidualne oczekiwania Najemców i Kupców,
  • Interesujesz się innowacyjnymi rozwiązaniami marketingowych w branży nieruchomości? Tutaj spotkasz się ze zrozumieniem i zainteresowaniem, ponieważ w Resident1 stawiamy na najnowsze rozwiązania !
  • Lubisz inicjować nowe projekty? Jeśli masz do dyspozycji odpowiedni sprzęt i narzędzia oraz najciekawsze wnętrza w Warszawie, pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości komercyjnych oraz praca nad ich promocją może być codziennym wyzwaniem.

Kogo szukamy:

  • Najlepiej poradzą sobie osoby z doświadczeniem w sprzedaży,
  • Lubisz opowiadać, prezentować? Nieruchomości się świetnie do tego nadają.
  • Nie potrzebujesz szturchania i popędzania, a samodzielność i odpowiedzialność do dla Ciebie norma w organizacji pracy?
  • Nawiązywanie nowych kontaktów i relacji to dla Ciebie ………
  • Naprawdę potrzebujemy osób z wysoką kulturą osobistą i prezencją,
  • Pozytywne nastawienie do ludzi będzie kluczowe
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze i pozyskiwaniu klienta będzie dodatkowym atutem,
  • § Podstawowa wiedza na temat rynku nieruchomości, znajomość pojęć związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej również
  • Umiejętność przygotowywania opisów produktów lub usług świetnym uzupełnieniem

ZAPRASZAMY DO NAS – SPOTKAĆ SIĘ, POROZMAWIAĆ, POZNAĆ, ZAPYTAĆ

ul. Krucza 16/22, Warszawa, Tel: 22-299-62-62

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie cv z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego tylko ze zdjęciem na:

rekrutacja@resident1.pl

Jesteś zainteresowana/ny pracą u nas?

Skorzystaj z formularza.

Dostępne oferty