Nasz zespół - Resident1

Nasz zespół

Oskar Płukis

CEO

Założyciel i prowadzący Resident1. Od początku specjalizuje się przede wszystkim w wynajmie powierzchni biurowych. Wielki zwolennik otwartego komunikowania wartości płynących z prawdziwego doradztwa w nieruchomościach. Autor i prowadzący transmisje na żywo dla branży nieruchomości. ​Jury Member Of CEE Investment & Green Building Awards 2017

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Beata Dziedzic

Doradca nieruchomości komercyjnych

Beata posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i nieruchomości premium, z którego warto skorzystać. Beata zarządzała leasingiem w galeriach handlowych, sprawnie zarządza najmem powierzchni biurowych. Ogromnie zaangażowana w swoją pracę, bardzo pracowita.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Magdalena Borys

Broker powierzchni komercyjnych

18 letnie doświadczenie w branży nieruchomości do Twojej dyspozycji. Z wykształcenia psycholog, z powodzeniem wykorzystuje je w kontaktach z klientami. Specjalizuje się w wynajmie powierzchni biurowych w Warszawie. Tam gdzie inni się poddają Magda walczy do końca. Kibic futbolu - fighter, który dąży wytrwale do celu. Nie odpuszcza dopóki nie umieści piłki w bramce :) Prywatnie mama trójki dzieci, autorka tomiku wierszy.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Kacper Zieliński

Broker powierzchni komercyjnych

Doradca od ponad 15 lat zawodowo zaangażowany w konsulting dla biznesu. Kacper to pasjonat sportu i gier zespołowych. Z sukcesami, doradzał nadawcom telewizyjnym w zakresie transmisji sportowych. Przez ostatnich kilka lat całkowicie oddany branży nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w wynajmie powierzchni biurowych i magazynowych. Jego rutyną zawodową niezmiennie pozostaje bieżąca analiza potrzeb Klientów, z którymi pracuje oraz poszukiwanie rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Rzetelny, cierpliwy - zdobytą wiedzę i doświadczenie angażuje w negocjacjach, aby skutecznie doprowadzić do porozumienia stron.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie
parallax background

Partnerzy regionalni

Beata Uberna

partner

Od ponad 30 lat specjalista w biznesie, w tym od ok. 20 lat w obrocie nieruchomościami, zarządca (CCIM). Obsługa inwestorów, developerów, sprzedaż pensjonatów, condohoteli i hoteli, zabezpieczanie kapitału klientów i budowanie zespołów sprzedażowych to codzienna działalność, która przedkłada się na zaufanie kontrahentów. Instruktor i edukator w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami (wielokrotne szkolenia zrealizowane między innymi w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie i Uniwersytecie Szczecińskim). Długoletnie doświadczenie zawodowe przedkłada nad dalszy rozwój i rozbudowę targetu dla lokalnego rynku i krajowego.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Dorota Bednarczyk

partner z regionu Śląskiego:

doradca, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, inwestor, praktyk. Licencja zawodowa 15276, zrzeszona w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W zakresie świadczonych usług znajdą państwo obsługę nieruchomości komercyjnych i Klientów inwestycyjnych na terenie Śląska, komercjalizację, zarządzanie i najmem oraz doradztwo w zakresie wzrostu wartości nieruchomości przez wykorzystanie jej potencjału.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Paulina Kosturek-Migacz

partner z regionu Podkarpackiego

Z wykształcenia prawnik, Specjalizuję się w najmie lokali komercyjnych oraz zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie
Dostępne oferty