Nasz zespół - Resident1

Nasz zespół w Warszawie

Oskar Płukis

CEO

Założyciel i prowadzący Resident1. Od początku specjalizuje się przede wszystkim w wynajmie powierzchni biurowych. Wielki zwolennik otwartego komunikowania wartości płynących z prawdziwego doradztwa w nieruchomościach. Autor i prowadzący transmisje na żywo dla branży nieruchomości. ​Jury Member Of CEE Investment & Green Building Awards 2017

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Beata Dziedzic

Doradca nieruchomości komercyjnych

Beata posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i nieruchomości premium, z którego warto skorzystać. Beata zarządzała leasingiem w galeriach handlowych, sprawnie zarządza najmem powierzchni biurowych. Ogromnie zaangażowana w swoją pracę, bardzo pracowita.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Kacper Zieliński

Broker powierzchni komercyjnych

Doradca od ponad 15 lat zawodowo zaangażowany w konsulting dla biznesu. Kacper to pasjonat sportu i gier zespołowych. Z sukcesami, doradzał nadawcom telewizyjnym w zakresie transmisji sportowych. Przez ostatnich kilka lat całkowicie oddany branży nieruchomości komercyjnych. Rzetelny, cierpliwy - zdobytą wiedzę i doświadczenie angażuje w negocjacjach, aby skutecznie doprowadzić do porozumienia stron.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie
parallax background

Partnerzy regionalni Resident1

Beata Uberna CCIM

partner z regionu Zachodniopomorskiego (specjalizacja hotele w całej Polsce)

Od ponad 30 lat specjalista w biznesie, w tym od ok. 20 lat w obrocie nieruchomościami, zarządca (CCIM). Obsługa inwestorów, developerów, sprzedaż pensjonatów, condohoteli i hoteli.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Paulina Kosturek-Migacz

partner z regionu Podkarpackiego

Z wykształcenia prawnik, Specjalizuję się w najmie lokali komercyjnych oraz zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

Rafał Jóskowski

partner z regionu Śląskiego:

Doradca, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, z 15 letnim doświadczeniem w nieruchomościach komercyjnych. W zakresie świadczonych usług znajdą państwo obsługę nieruchomości komercyjnych i Klientów inwestycyjnych na terenie Śląska, komercjalizację, zarządzanie i najmem oraz doradztwo w zakresie wzrostu wartości nieruchomości przez wykorzystanie jej potencjału.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

partner z regionu Dolnośląskiego:

Sprzedawca z 25 letnim doświadczeniem. Inwestor, zajmuje się głównie sprzedażą gruntów pod zabudowę mieszkaniową, logistykę i retail parki. W zakresie świadczonych usług znajdą państwo obsługę i dostęp do nieruchomości komercyjnych i Klientów inwestycyjnych na terenie Dolnego Śląska.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie

partner z regionu Trójmiasta:

sprzedawca z 30 letnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym a następnie w nieruchomościach komercyjnych. Inwestor, zajmuje się głównie sprzedażą gruntów pod zabudowę mieszkaniową, logistykę i retail parki.

Napisz do mnie | Zadzwoń do mnie
Zapytaj o oferty