Transmisja z Pawłem Tkaczykiem
Strategia vs. Hustle w branży nieruchomości
29 stycznia, 2020

„Nie uzależniać się od bycia znalezionym”!i

Co się stanie jeśli w przyszłości większość informacji będzie zapewniana bezpośrednio przez Google, nawet nieruchomości?
Czy wiesz co to jest „zero-click”? To wyszukiwanie, w którym użytkownik dostaje komplet informacji bez kliknięcia a nawet jeśli coś klika, nie opuszcza nigdy witryny Google.
"Co się stanie, kiedy wpiszesz w Google „repertuar kin Wrocław”? Dawniej wyszukiwarka zwróciłaby listę stron, które są dobrze wypozycjonowane na hasło „repertuar kin Wrocław”. Dziś na samej górze wyników pojawią się… informacje o filmach wyświetlanych w pobliżu. Po kliknięciu w konkretny film dostaniesz wykaz kin, gdzie jest grany oraz tak zwany „panel wiedzy” – podstawowe informacje takie jak data premiery, nazwisko reżysera oraz opinie użytkowników o filmie. Wszystko bez opuszczania strony Google."
Jednocześnie z własnej woli coraz bardziej uzależniamy się od zewnętrznych narzędzi typu: - portale nieruchomościowe - Facebook - Google - social media
W tym samym czasie zapominamy i coraz mniej czasu poświęcamy na nasze własne, niezależne od widzimisię gigantów narzędzia tj. - własna strona internetowa - email marketing
Znacie case Michała Sadowskiego z Brand24, któremu Facebook usunął konto z dnia nadzień? Czy nas może spotkać to samo? Dlaczego nie? Taki gigant jak Facebook nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji?
Czy jesteś w stanie dyskutować np. z portalem nieruchomości na temat regulaminu zamieszczania ogłoszeń? Zmienić konkretny zapis, który wg. Ciebie niekorzystnie wpływa na Twoje oferty nieruchomości lub Twój wizerunek?
Tak przy okazji spróbujemy się zmierzyć z mitem "My kontra Portale" ;)
Jeśli chcesz o tym posłuchać i dowiedzieć jak przygotować swój biznes nieruchomościowy na tak wielkie zmiany, zapraszam Cię na specjalną transmisję z Paweł Tkaczyk nt. marketingu nieruchomości w 2020 roku.
O tym wszystkim w rozmowie z Paweł Tkaczyk jak przygotować marketing swoich nieruchomości na nadchodzący rok 2020 oraz o wyzwaniach marketingowych w naszej branży na nadchodzące lata.

Dziękuję partnerom : #HubHub i Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Jeżeli zainteresował Cię ten materiał i chciałbyś poznać więcej informacji
zadzwoń: 222-99-62-62 lub napisz wiadomość na: info@resident1.pl
Zapytaj o oferty