Trudne pytania w sprzedaży nieruchomości
Analiza finansowa dla najemcy biura
2 października, 2019
Jak obsługujemy poszukującego nieruchomość?
29 stycznia, 2020
_DSC6875

Trudne pytania w sprzedaży nieruchomości


Zaangażowanie osoby decyzyjnej w proces najmu/kupna nieruchomości
Wysyłasz oferty #nieruchomości do klienta i żadna mu nie odpowiada. Nie wiesz o co chodzi?

Nie wiesz jakie zadać pytania, o co zapytać? Boisz się zadać pytanie? Co jest powodem upadku transakcji, nad którymi pracują nasi agenci doradcy pośrednicy sprzedawcy ? Czy przyczyną na pewno są nietrafione oferty? A może tak naprawdę praprzyczyną jest brak rozpoznania problemu klienta, który należy rozwiązać.

Jak się tego wszystkiego dowiedzieć?

I tu "zaczynają się schody" - otóż większość sprzedawców ma ogromny problem z zadawaniem tak zwanych trudnych - kluczowych pytań.

Dlaczego właśnie kluczowych? Ponieważ to one są kluczem do rozpoczęcia całego procesu obsługi klienta. Nie są nią wysłane oferty nieruchomości.

Bez odpowiedzi wszystkie oferty stają strzelaniem z kapiszonów, które ostatecznie po kilku miesiącach zakończy się pustym przebiegiem i brakiem pieniędzy na koncie.

Jak temu zaradzić porozmawiam z Łukaszem Grabowskim, który od wielu lat w ramach szkoły Sandlera szkoli w całej Polsce sprzedawców z wielu branż.

Porozmawiamy również o tym jak taką wiedzę wdrażać na co dzień aby nie stała się kolejnym szkoleniem, które wyparuje z głowy po kilku tygodniach.

Świetny temat przed nadciągającymi obietnicami noworocznymi, aby nie stały się puste lecz realne zwiększyły Twoje dochody.

ps. sztuka zadawania trudnych pytań przydaje się również w domu ;)

Jeżeli zainteresował Cię ten materiał i chciałbyś poznać więcej informacji
zadzwoń: 222-99-62-62 lub napisz wiadomość na: info@resident1.pl
Zapytaj o oferty